DENKMIT PŁYN CYTRYNOWY do czyszczenia WC 750ml

DENKMIT PŁYN CYTRYNOWY do czyszczenia WC 750ml

Chemia gospodarcza
7 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

10,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 10,00 zł od 04.10.2023 dla tego produktu

ebe5a1c705ed02dbd2e4311a5b776b90.jpg

Denkmit

Środek do czyszczenia toalet, cytrynowy, 750 ml

  • Kolor podstawowy: żółty
  • Właściwości produktu: z Bitrex, z zapachem
  • Tekstura / Konsystencja / Aplikacja: płyn
  • skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu
  • higieniczny, o wysokiej sile działania
  • świeży, cytrynowy zapach

Środek do czyszczenia toalet marki Denkmit ma podwójne działanie aktywne: skutecznie i higienicznie czyści muszlę klozetową oraz zapewnia świeży, cytrynowy zapach. Żelowa formuła przylega do powierzchni muszli, skutecznie usuwając kamień i brud, dzięki czemu zapewnia higieniczną czystość.

*Opakowanie składa się w przynajmniej z 70% z surowców wtórnych.

Zastosowanie: Sposób użycia: 1. Podnieś deskę sedesową. Zaciśnij zamknięcie butelki w wyznaczonych miejscach i przekręć. 2. Umieść butelkę z dyszą skierowaną pod krawędź muszli klozetowej i dokładnie rozprowadź żel (ok. 30 ml) dookoła muszli. 3. Pozostaw na chwilę, a następnie wyszczotkuj i spłucz. 4. W przypadku czyszczenia uporczywych osadów pozostaw żel na około godzinę. W razie potrzeby powtórz cały proces. 5. Po użyciu nałóż zakrętkę tak, aby zaskoczyła słyszalnym kliknięciem.

OSTRZEZENIA: Środek do czyszczenia toalet Denkmit działa drażniąco na oczy. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Po użyciu dokładnie umyj ręce. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ PRODUKTU DO OCZU: ostrożnie płucz wodą przez kilka minut. Wyjmij soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Dalej płucz. W przypadku utrzymującego się podrażnienia oczu: zasięgnij porady/zgłoś się do lekarza. Zawartość/pojemnik wyrzuć w zatwierdzonym zakładzie utylizacji odpadów. Ważna uwaga: środek nie nadaje się do czyszczenia pokryw oraz desek klozetowych. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni marmurowych oraz wrażliwych na działanie kwasów (np. emalii, aluminium). Nie łączyć z chlorowanymi środkami do czyszczenia sanitariów. Rozpryski na desce, pokrywie lub innych wrażliwych powierzchniach należy natychmiast usunąć za pomocą wody.

UWAGA

Działa drażniąco na oczy.

Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

SKŁADNIKI: mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo-czynne. Zawiera substancje zapachowe. Pozostałe składniki: kwas mrówkowy, kwas cytrynowy, barwniki, bitrex.

ebe5a1c705ed02dbd2e4311a5b776b90.jpg
b367f21fbdb2ecd363e10bfa48c330cb.jpg
7 Przedmioty
Kod producenta
4010355490599
Marka
Denkmit
Rodzaj
czyszczenie WC
Postać
żel
Zapach
cytrynowy
Opakowanie produktu
plastikowa butelka
Przeznaczenie
łazienka i toaleta
Stan
Nowy
Pojemność
0.75
EAN
4010355490599

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło