Denkmit Sól do zmywarki, 2 kg

Denkmit Sól do zmywarki, 2 kg

Chemia gospodarcza
20 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

7,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 7,00 zł od 04.12.2023 dla tego produktu

a2afa89b21dc53e0dd80d362d765176c.jpg

Denkmit

Sól do zmywarki, 2 kg

  • Niezawodna ochrona zmywarki i naczyń przed kamieniem
  • Ponieważ sól specjalna Denkmit nie zawiera żadnych nierozpuszczalnych składników, które mogą prowadzić do powstawania szkodliwych osadów, doskonale nadaje się do tego specjalnego rodzaju odkamieniania.
  • Sól kuchenna nie nadaje się do zmiękczania wody w zmywarkach

Sól specjalna Denkmit zapewnia optymalne zmiękczanie wody w zmywarce i niezawodną ochronę przed osadzaniem się kamienia. Rozpuszczony w wodzie kamień może osadzać się w zmywarce podczas zmywania, zmniejszając jej wydajność i uszkadzając ją. Osad wapienny na naczyniach i sztućcach uwidacznia się w postaci nieestetycznych plam wapiennych. Zmywarki są wyposażone w zmiękczacz wody, który zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarce i na naczyniach. Jeśli jest on zawsze uzupełniony specjalną solą Denkmit, usuwa szkodliwy kamień z wody wodociągowej i dostarcza miękką wodę.

Stosować sól specjalną Denkmit zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki i wsypać ją do pojemnika na sól w przewidzianym do tego celu zmiękczaczu wody. Regularnie sprawdzać zapas soli w zmywarce i w razie potrzeby uzupełnić solą specjalną Denkmit. Jeżeli zmywarka nie jest wyposażona we wskaźnik soli, zaleca się regularne uzupełnianie pojemnika na sól (ok. 1x w tygodniu) solą specjalną Denkmit. Dzięki temu zmiękczacz wody jest zawsze gotowy do użycia.

Trzymaj z dala od materiałów niezgodnych. Przechowuj w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chroń przed dziećmi. Przechowuj w miejscu chłodnym i suchym w temperaturze między +5 i +30°C.

20 Przedmioty
Marka
Denkmit
Nazwa handlowa
Sól do zmywarki
Waga
2
Cechy dodatkowe
zmiękczanie wody
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
2.1
Stan
Nowy
EAN (GTIN)
4010355055286
Typ
drobnoziarnista

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło