STIHL OLEJ BIO PLUS ŁAŃCUCHA PIŁY BIODEGRADOWALNY

STIHL OLEJ BIO PLUS ŁAŃCUCHA PIŁY BIODEGRADOWALNY

fc5fafaa-a80a-4eb3-b4e8-ec8da49e
7 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

140,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 140,00 zł od 29.02.2024 dla tego produktu

18665864_1.jpg

STIHL

Neutralny dla środowiska, o doskonałych właściwościach smarnych i adhezyjnych - taki jest nasz olej do pił łańcuchowych STIHL BioPlus. Szczególnie przyjazny dla środowiska, na bazie składników roślinnych, w krótkim czasie podlega pełnej biodegradacji - wyróżniony m.in. europejskim symbolem ekologicznym.

Olej do pił łańcuchowych STIHL BioPlus opracowany został specjalnie do smarowania pił łańcuchowych a dzięki zawartości składników roślinnych jest wyjątkowo odporny na zżywiczenie.

Ochrona również w przypadku intensywnej eksploatacji.

Specjalne składniki wzbogacające olej niezawodnie chronią zestaw tnący – nawet przy krótkotrwałym, wysokotermicznym obciążeniu. Podczas intensywnej eksploatacji nie wydziela się dym. Olej zachowuje właściwości płynne nawet przy niskich temperaturach dochodzących do - 20̊ C.

Przyjazny dla środowiska.

Szczególnie przyjazny dla środowiska, na bazie składników roślinnych, w krótkim czasie podlega pełnej biodegradacji - wyróżniony m.in. europejskim symbolem ekologicznym.

Nie stanowi zagrożenia dla wód dzięki czemu może być stosowany na obszarach objętych ochroną wody oraz regionach o delikatnej strukturze ekologicznej.

Olej do pił łańcuchowych STIHL BioPlus posiada jedną z najlepszych trwałości oksydacyjnych ze wszystkich olejów do pił łańcuchowych na bazie oleju rzepakowego. Nawet w przypadku długiego okresu przestoju wykazuje bardzo niskie tendencje do zażywiczenia.

Zestaw tnący nie wymaga udrożniania kanałów smarnych nawet po przestojach. Pilarz może komfortowo pracować pilarką bez obaw o przywieranie łańcucha do prowadnicy, zaoszczędza też czas i środki dzięki ograniczeniu konieczności czyszczenia zestawu tnącego z żywic.

Doskonały w zastosowaniu z różnorodnymi materiałami.

Olej do pił łańcuchowych STIHL BioPlus nie wchodzi w reakcję i doskonale współgra z materiałami takimi jak: stopy metali lekkich, tworzywa sztuczne, lakier, elastomery.

Pilarzowi łatwiej zachować maszynę w czystości, pilarka i zestaw tnący dłużej wyglądają świeżo.

fc5fafaa-a80a-4eb3-b4e8-ec8da49e
7 Przedmioty
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
5
EAN
795711128012
Marka
Stihl
Stan
Nowy
Kod producenta
BioPlus

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło