Olej silnikowy Stihl HP Ultra z dozownikiem 1l

Olej silnikowy Stihl HP Ultra z dozownikiem 1l

3 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

159,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 159,00 zł od 13.07.2024 dla tego produktu

19103909.jpg

Syntetyczny olej do mieszanki paliwowej, przeznaczony do długotrwałego stosowania w najtrudniejszych warunkach pracy silnika. Doskonale nadaje się do silników dwusuwowych i 4-MIX oraz z i bez katalizatora. STIHL HP Ultra łączy wyjątkowe właściwości smarne, a podczas procesu spalania wytwarzane są jedynie znikome ilości nagaru. Efekt: doskonałe właściwości smarne, wyjątkowa czystość i ochrona silników, w szczególności tych, które są eksploatowane długotrwale i na pełnych obrotach.

Klasa wydajności JASO-FB, ISO-L-EGB, proporcje mieszanki 1:50.

Tradycyjny olej

Tradycyjny olej może znacznie zanieczyszczać denko i ściany boczne tłoka. Następstwem tego jest powstanie kosztownych awarii silnika.

STIHL HP Ultra

Dzięki STIHL HP Ultra tłok nawet po 500 godzinach pracy nadal wygląda jak nowy.

Wyjątkowo czysty.

STIHL HP Ultra zawiera bezpopiołowy pakiet komponentów zapobiegający szybkiemu zużyciu silnika. Dzięki temu podczas spalania nie powstają popioły z wapnia i siarczany sodowe. Dzięki zawartości estrów jako komponentów smarnych olej spala się nadzwyczaj czysto. Dodatkowo STIHL HP Ultra jest szczególnie przyjazny dla środowiska ze względu na niską zawartość siarki i szybką biodegradację – ponad 80% w 21 dni.

Wyjątkowa ochrona.

Wybrane komponenty tworzą na metalicznych powierzchniach ślizgowych silnika cienką warstwę ochronną, która zapobiega bezpośredniemu kontaktowi powierzchni. Dzięki temu przedłuża się żywotność silnika a jego zużycie zostaje zminimalizowane.

Doskonała wydajność.

Dzięki wyjątkowo czystemu spalaniu, STIHL HP Ultra nie osadza się na elementach obudowy silnika, tłoku, zaworze wydechowym i świecach zapłonowych. Wypadanie zapłonu, zblokowane zawory należą już do przeszłości a silnik zachowuje wysoki poziom wydajności.

Optymalne właściwości samomieszające.

W STIHL HP Ultra , odpowiednie proporcje mieszanki można łatwo kontrolować dzięki intensywnemu zielonemu zabarwieniu. Mieszanie oleju STIHL HP Ultra z innymi olejami do silników dwusuwowych jest możliwe (proszę zwrócić w tym przypadku uwagę na określoną specyfikację producenta).

Przejdź do produktu olej STIHL HP Ultra

Zalety w skrócie:

  • Wydajność HP
  • Czystość +
  • Ochrona +
  • Smarowanie +
  • Wydajność silnika +
3 Przedmioty
Marka
Stihl
EAN
795711377182
Kod producenta
07813198061
Stan
Nowy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło