OLEJ DO DWUSUWÓW STIHL 1l CZERWONY z dozownikiem

OLEJ DO DWUSUWÓW STIHL 1l CZERWONY z dozownikiem

46 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

109,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 109,00 zł od 13.07.2024 dla tego produktu

18666346.jpg

Wydajność i żywotność urządzeń STIHL dyktowana jest również jakością oleju silnikowego. Ponieważ to olej silnikowy może znacznie zmniejszyć tarcie a co za tym idzie zredukować zużycie urządzenia. Nasz olej do mieszanki paliwowej STIHL HP na bazie olejów mineralnych nadaje się do większości silników dwusuwowych (zarówno z systemem 2-MIX jak i 4-MIX) w umiarkowanej i gorącej strefie klimatycznej.

Dobre połączenie. Czyste rozwiązanie.

STIHL HP opracowany został specjalnie na potrzeby wysokich wymagań urządzeń silnikowych. Olej do silników dwusuwowych STIHL ogranicza zanieczyszczenie komory spalania i systemu wydechowego, nie wchodzi w reakcje z uszczelnieniem. W ten sposób pomaga zachować wysoką wydajność naszych urządzeń – zarówno przy długotrwałym użytkowaniu jak i przy pełnym obciążeniu.

Dobra ochrona. Dzień po dniu.

STIHL HP zapewnia właściwości smarne jak i ochronę przed szybkim zużyciem a tym samym dba o dłuższe życie silnika urządzenia. Olej STIHL HP pozostawia podczas spalania niewielkie ilości nagaru w silniku, dzięki czemu prawdopodobieństwo uszkodzenia świec zapłonowych jest znikome. Wydajność silnika pozostaje zachowana na długi czas.

Wszystko czerwone. To dobrze.

Olej do silników dwusuwowych STIHL HP posiada dobre cechy samo-mieszające. Skład mieszanki można łatwo kontrolować dzięki intensywnemu zabarwieniu na czerwono.

Zalety oleju w skrócie:

Wydajność HP

Czystość +

Działanie ochronne +

Działanie smarne +

Moc silnika +

46 Przedmioty
Marka
Stihl
Kod producenta
ORYGINALNY OLEJ mineralny STIHL z dozownikiem !!!
Stan
Nowy
EAN
795711017927

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło