ELASTYCZNY WĄŻ OGRODOWY TELESKOPOWY 22,5m+ZRASZACZ

ELASTYCZNY WĄŻ OGRODOWY TELESKOPOWY 22,5m+ZRASZACZ

29 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

54,99 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 54,99 zł od 23.07.2024 dla tego produktu

TELESKOPOWY ELASTYCZNY WĄŻ OGRODOWY 7.5 - 22,5 m + ZRASZACZ OGRODOWY NA 7 TRYBÓW PODLEWANIA

18666307.jpg

Wąż ogrodowy to najczęściej używany sprzęt ogrodniczy, który przydaje się nie tylko w ogrodzie ale także do innych czynności, np. mycia samochodu, mycia dywanów, mycia posadzki itp.

Jest bardzo lekki w porównaniu do tradycyjnych węży ogrodowych. Po napełnieniu wodą wąż trzykrotnie zwiększa swoją długość i utrzymuje ją podczas użytkowania. Po zakończonej pracy nie ma potrzeby ręcznego wylewania wody gdyż zostaje ona automatycznie wypchnięta.

Podczas pracy, w przeciwieństwie do urządzeń starego typu, nie załamuje się i nie plącze. Wąż został wyposażony w mocowania, które są wytrzymałe na wysokie ciśnienie wody, dzięki czemu będzie służył przez długi czas.

Bardzo wytrzymała konstrukcja

Rozciągliwy wąż ogrodowy wykonany został z wysokiej jakości taśmy poliestrowej, latexu oraz tworzywa ABS, który jest niezwykle odporny na warunki atmosferyczne. Jego główną zaletą jest możliwość potrojenia swojej długości i szerokości w kilka sekund, podczas prac nawadniających w przydomowym ogrodzie lub na działce.

Długość bazowa to 7.5m, po podłączeniu do wody rozciąga się do długości aż 22,5 m. Dzięki zastosowanym materiałom jest odporny na promienie UVzajmuje niewiele miejsca oraz jest lekki. Oferowany wąż posiada wszystko co niezbędne do podłączenia w zestawie (pistolet oraz szybkozłączka).

18666307_2.jpg

Kompaktowa konstrukcja

Ponieważ wąż został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nie traci większości swoich cech, co ma miejsce przy stosowaniu tradycyjnych węży oraz jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Sprawia to, że będziesz mógł cieszyć się zaletami tego węża przez długi czas.

Wąż jest dziecinnie łatwy do podłączenia, co sprawia, że szybko oraz bez większych problemów będziesz mógł podłączyć go do instalacji.

Dzięki materiału, z którego został wykonany wąż, nie plącze się on tak jak większość tradycyjnych węży, dzięki czemu praca z nim jest bardzo komfortow

7 Trybów podlewania

Pistolet węża został wyposażony aż w siedem, bardzo przydatnych trybów pracy:

  1. Pełna moc
  2. Mgła wodna
  3. Jednolity strumień wody
  4. Prysznic wodny
  5. Chlapanie
  6. Skupiony
  7. Stożek wodny

Wybór trybu pracy jest dziecinnie prosty. Wystarczy przekręcić głowicę pistoletu, aby zmienić tryb.

Funkcja blokady, w którą został wyposażony pistolet sprawia, że nie będziesz musiał ciągle naciskać na spust, aby woda płynęła z pistolu. Dzięki temu bez większego wysiłku będziesz mógł używać tego węża, a Twój ogród zacznie pięknie wyglądać.

18666307_3.jpg
29 Przedmioty
EAN
5709386979157
Kod producenta
97915
Stan
Nowy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło