PROXXON GRZECHOTKA 1/2 profesjonalna antypoślizg

PROXXON GRZECHOTKA 1/2 profesjonalna antypoślizg

PR23096
97 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

119,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 119,00 zł od 23.07.2024 dla tego produktu

Profesjonalna grzechotka PROXXON do mechaniki precyzyjnej, wykonana ze stali chromowo-wanadowej 31 CrV 3. Udowodniona skuteczność. Z przełącznikiem bezpośrednio w głowicy. Precyzyjne zazębianie, niezwykle trwała. Kilka zębów zazębia się jednocześnie przenosząc duże momenty. Zdejmowanie nasadek przy pomocy przycisku. Głowica i rączka wykonane z jednorodnego stopu. Uchwyt wykonany z odpornego na olej i kwas TPR (Thermoplastic Rubber). Z otworem umożliwiającym zawieszanie.

PROXXON – dla profesjonalistów!

Klucze i narzędzia ręczne PROXXON produkowane są w jednej z największy fabryk na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii i najwyższych normy DIN/ISO. Siedziba PROXXON znajduje się w Niemczech, gdzie trwają ciągłe prace nad zwiększeniem wytrzymałości kluczy i nasadek, oraz nowej konstrukcji, która będzie mogła przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi i kantów.

Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. Serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów.

18665151.jpg
PR23096
97 Przedmioty
Kod producenta
23096
Marka
Proxxon
Stan
Nowy
EAN
4006274230965

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło