DENKMIT PŁYN CYTRYNOWY do czyszczenia WC 750ml

DENKMIT PŁYN CYTRYNOWY do czyszczenia WC 750ml

2 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

10,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 10,00 zł od 23.06.2024 dla tego produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
ebe5a1c705ed02dbd2e4311a5b776b90.jpg

Denkmit

Środek do czyszczenia toalet, cytrynowy, 750 ml

  • Kolor podstawowy: żółty
  • Właściwości produktu: z Bitrex, z zapachem
  • Tekstura / Konsystencja / Aplikacja: płyn
  • skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu
  • higieniczny, o wysokiej sile działania
  • świeży, cytrynowy zapach

Środek do czyszczenia toalet marki Denkmit ma podwójne działanie aktywne: skutecznie i higienicznie czyści muszlę klozetową oraz zapewnia świeży, cytrynowy zapach. Żelowa formuła przylega do powierzchni muszli, skutecznie usuwając kamień i brud, dzięki czemu zapewnia higieniczną czystość.

*Opakowanie składa się w przynajmniej z 70% z surowców wtórnych.

Zastosowanie: Sposób użycia: 1. Podnieś deskę sedesową. Zaciśnij zamknięcie butelki w wyznaczonych miejscach i przekręć. 2. Umieść butelkę z dyszą skierowaną pod krawędź muszli klozetowej i dokładnie rozprowadź żel (ok. 30 ml) dookoła muszli. 3. Pozostaw na chwilę, a następnie wyszczotkuj i spłucz. 4. W przypadku czyszczenia uporczywych osadów pozostaw żel na około godzinę. W razie potrzeby powtórz cały proces. 5. Po użyciu nałóż zakrętkę tak, aby zaskoczyła słyszalnym kliknięciem.

OSTRZEZENIA: Środek do czyszczenia toalet Denkmit działa drażniąco na oczy. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Po użyciu dokładnie umyj ręce. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ PRODUKTU DO OCZU: ostrożnie płucz wodą przez kilka minut. Wyjmij soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Dalej płucz. W przypadku utrzymującego się podrażnienia oczu: zasięgnij porady/zgłoś się do lekarza. Zawartość/pojemnik wyrzuć w zatwierdzonym zakładzie utylizacji odpadów. Ważna uwaga: środek nie nadaje się do czyszczenia pokryw oraz desek klozetowych. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni marmurowych oraz wrażliwych na działanie kwasów (np. emalii, aluminium). Nie łączyć z chlorowanymi środkami do czyszczenia sanitariów. Rozpryski na desce, pokrywie lub innych wrażliwych powierzchniach należy natychmiast usunąć za pomocą wody.

UWAGA

Działa drażniąco na oczy.

Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

SKŁADNIKI: mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo-czynne. Zawiera substancje zapachowe. Pozostałe składniki: kwas mrówkowy, kwas cytrynowy, barwniki, bitrex.

ebe5a1c705ed02dbd2e4311a5b776b90.jpg
b367f21fbdb2ecd363e10bfa48c330cb.jpg
2 Przedmioty
Pojemność
0.75
Przeznaczenie
łazienka i toaleta
Rodzaj
czyszczenie WC
Kod producenta
4010355490599
Zapach
cytrynowy
Opakowanie produktu
plastikowa butelka
Stan
Nowy
Marka
Denkmit
EAN
4010355490599

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło