DENKMIT BLACK SENSATION 1L PŁUN DO PRANIA CZARNEGO

DENKMIT BLACK SENSATION 1L PŁUN DO PRANIA CZARNEGO

4 Przedmioty
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

20,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 20,00 zł od 22.02.2024 dla tego produktu

2f443065730438f5e4f7b6b5e01bb99f.jpg

Płyn do prania tkanin delikatnych do czarnych i ciemnych ubrań Black Sensation, 1 l

  • Dla intensywnej czerni
  • Ochrona koloru i włókien dla czarnych i ciemnych tkanin
  • Utrzymuje intensywność koloru – nawet po wielu praniach
  • Aktywny już od 30°C - oszczędność energii

Detergent do prania tkanin delikatnych Black Sensation od Denkmit czyści i pielęgnuje czarne i ciemne tkaniny. Utrzymuje intensywność koloru – nawet po wielu praniach. Chroni tekstylia zawierające bawełnę przed szybkim szarzeniem i blaknięciem. Dla intensywnej czernie i mocnych, ciemnych kolorów.

Black Sensation od Denkmit nie jest przeznaczony do wełny i jedwabiu! Do tego celu należy stosować płyn do prania wełny Denkmit. Postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji swoich tekstyliów.

OSTRZEŻENIA:

UWAGA: Detergent do prania tkanin delikatnych do czarnych i ciemnych ubrań Black Sensation Denkmit Zawiera METYLOIZOTIAZOLINON. Może powodować alergiczne reakcje skórne. Powoduje silne podrażnienia oczu. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, miej przygotowane opakowanie lub etykietę. Chroń przed dziećmi. Unikać wdychania mgieł i par. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Przemyć obficie wodą. W PRZYPADKU KONTAKTU Z OCZAMI: Przepłukuj ostrożnie przez kilka minut wodą. Wyjmij soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płucz. W przypadku utrzymującego się podrażnienia oczu: Zasięgnij porady lekarskiej / zwróć się o pomoc lekarską.

SKLADNIKI: 5-15% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, anionowe środki powierzchniowo czynne. Mniej niż 5% mydła, fosfoniany. zawiera enzymy (proteazę, amylazę, lipazę, celulazę, pektynazę, mannanazę), substancje zapachowe (ALKOHOL BENZYLOWY, LIMONEN), substancje konserwujące (FENOKSYETANOL, BENZISOTIAZOLINON, METYLOIZOTIAZOLINON). Pozostałe składniki: inhibitor przebarwień, barwniki, Bitrex.

4 Przedmioty
Pojemność
1
Zastosowanie do
czarnego
Liczba prań
40
EAN (GTIN)
4058172180453
Cechy dodatkowe
skuteczny w niskiej temperaturze
Kod producenta
4058172180453
Stan
Nowy
Marka
Denkmit
Nazwa handlowa
Płyn do prania

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło