• Obecnie brak na stanie
Denkmit Sól do zmywarki, 2 kg

Denkmit Sól do zmywarki, 2 kg

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

7,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 7,00 zł od 29.02.2024 dla tego produktu

a2afa89b21dc53e0dd80d362d765176c.jpg

Denkmit

Sól do zmywarki, 2 kg

  • Niezawodna ochrona zmywarki i naczyń przed kamieniem
  • Ponieważ sól specjalna Denkmit nie zawiera żadnych nierozpuszczalnych składników, które mogą prowadzić do powstawania szkodliwych osadów, doskonale nadaje się do tego specjalnego rodzaju odkamieniania.
  • Sól kuchenna nie nadaje się do zmiękczania wody w zmywarkach

Sól specjalna Denkmit zapewnia optymalne zmiękczanie wody w zmywarce i niezawodną ochronę przed osadzaniem się kamienia. Rozpuszczony w wodzie kamień może osadzać się w zmywarce podczas zmywania, zmniejszając jej wydajność i uszkadzając ją. Osad wapienny na naczyniach i sztućcach uwidacznia się w postaci nieestetycznych plam wapiennych. Zmywarki są wyposażone w zmiękczacz wody, który zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarce i na naczyniach. Jeśli jest on zawsze uzupełniony specjalną solą Denkmit, usuwa szkodliwy kamień z wody wodociągowej i dostarcza miękką wodę.

Stosować sól specjalną Denkmit zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki i wsypać ją do pojemnika na sól w przewidzianym do tego celu zmiękczaczu wody. Regularnie sprawdzać zapas soli w zmywarce i w razie potrzeby uzupełnić solą specjalną Denkmit. Jeżeli zmywarka nie jest wyposażona we wskaźnik soli, zaleca się regularne uzupełnianie pojemnika na sól (ok. 1x w tygodniu) solą specjalną Denkmit. Dzięki temu zmiękczacz wody jest zawsze gotowy do użycia.

Trzymaj z dala od materiałów niezgodnych. Przechowuj w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chroń przed dziećmi. Przechowuj w miejscu chłodnym i suchym w temperaturze między +5 i +30°C.

Waga
2
EAN (GTIN)
4010355055286
Typ
drobnoziarnista
Cechy dodatkowe
zmiękczanie wody
Stan
Nowy
Marka
Denkmit
Nazwa handlowa
Sól do zmywarki
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
2.1

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło